Hakkımızda

Biz Kimiz?

YakinSube olarak, Türkiye'nin dört bir yanındaki işletmeleri bir araya getiren öncü bir platformuz. 2015 yılında kurulmuş olan sitemiz, kullanıcılarımıza güncel ve doğru firma bilgileri sunmayı amaçlamaktadır.

Misyonumuz

Amacımız, tüketiciler ile işletmeler arasında güçlü bir köprü kurarak, her iki tarafın da ihtiyaçlarını en etkin şekilde karşılamaktır. Kullanıcılarımıza aradıkları hizmet ve ürünleri kolayca bulabilecekleri, güvenilir bir rehber sunmak için çalışıyoruz.

Vizyonumuz

YakinSube, sektördeki en kapsamlı ve kullanıcı dostu firma rehberi olmayı hedeflemektedir. Teknolojiyi en iyi şekilde kullanarak, kullanıcı deneyimini sürekli iyileştirmeyi ve Türkiye'nin her köşesindeki işletmeler için erişilebilir ve etkili bir pazar yeri oluşturmayı amaçlıyoruz.

YakinSube, Türkiye'nin en büyük online firma arama sitelerinden biri olmaya adaydır. Bunun için çalışmakta ve her gün firma sayısını artırmaktadır. YakinSube, Google, Yandex başta olmak üzere, tüm arama motorları tarafından indexlenmiş ve "en yakın" diye başlayan aramalarınızda en üst sıralarda yer alamayı hedeflemektedir.

Değerlerimiz

  • Güvenilirlik: Doğru ve güncel bilgi sağlama konusunda sarsılmaz bir taahhüdümüz var.
  • Kullanıcı Odaklılık: Kullanıcılarımızın memnuniyeti, her zaman en önemli önceliğimizdir.
  • Yenilikçilik: Sürekli gelişen teknoloji ve trendlerle birlikte, hizmetlerimizi yenilikçi çözümlerle güncel tutuyoruz.
  • Ekibimiz

    Alanında uzman ve deneyimli bir ekip tarafından yönetilenYakinSube, her gün binlerce kullanıcıya hizmet vermektedir. Ekibimiz, sektördeki en son gelişmeleri takip ederek, kullanıcılarımıza en iyi hizmeti sunmak için çalışmaktadır.

    Siz de YakinSube Ailesine Katılın!

    İşletmenizi YakinSube'e ekleyerek, potansiyel müşterilere ulaşın ve işinizi büyütme fırsatını yakalayın. Siz de Türkiye'nin en büyük firma rehberi ağına katılarak, işletmenizin görünürlüğünü artırabilirsiniz.

En Yakın Teknosa Mağazaları En Yakın Gratis Mağazaları En Yakın Sigorta Acenteleri En Yakın Digiturk BEIN Satış Noktaları En Yakın Çiçekci En Yakın Multinet Geçen Yerler En Yakın Sodexo Geçen Yerler En Yakın Firmalar En Yakın Firmalar En Yakın Firmalar En Yakın Firmalar En Yakın Firmalar En Yakın Firmalar En Yakın Firmalar En Yakın Firmalar En Yakın Firmalar En Yakın Firmalar En Yakın Firmalar En Yakın Firmalar En Yakın Firmalar En Yakın Firmalar En Yakın Firmalar En Yakın Firmalar En Yakın Firmalar En Yakın Firmalar En Yakın Firmalar En Yakın Firmalar En Yakın Firmalar En Yakın Firmalar En Yakın Firmalar En Yakın Firmalar En Yakın Firmalar En Yakın Firmalar En Yakın Firmalar En Yakın Firmalar En Yakın Firmalar En Yakın Firmalar En Yakın Firmalar En Yakın Firmalar En Yakın Firmalar En Yakın Firmalar En Yakın Firmalar En Yakın Firmalar En Yakın Firmalar En Yakın Firmalar En Yakın Firmalar En Yakın Firmalar En Yakın Firmalar En Yakın Firmalar En Yakın Firmalar En Yakın Firmalar En Yakın Firmalar En Yakın Firmalar En Yakın Firmalar En Yakın Firmalar En Yakın Teknosa Mağazaları En Yakın Firma ve Şubeleri